April 2013

Art History (2003 short film)

10. april 2013 at 19:45 Everything

Download

Art History (2003 Short film) - Download free -> Click


Velikonoční překvapení aneb už je to tu zas

2. april 2013 at 20:07 Fanfiction

Velikonoční překvapení aneb už je to tu zas

Atlantis
Rok co rok se na Atlantidě pořádá Velikonoční párty, na kterou jsou všichni zváni. Doktor McKay si vždy připravil pro každého hru, která není pro normální lidi. Každý rok vymýšlel všelijaká překvapení. Jelikož Atlantidu obývají i děti, tak pro ně měl speciální překvapení.
Rodney brzy ráno vstal z postele a šel do laboratoře, kde měl připravené všechny indicie k nalezení překvapení, které schoval večer do jedné místnosti, kterou museli najít. V tom jim mají pomoci indicie, které získají po úspěšném splnění jednotlivých úkolů.
Doktorka Weirová měla pro ostatní také překvapení a tak po probuzení šla do své kanceláře, kde se sešla se seržantem Chuckem Campbellem, který se na její rozkaz spojil se Zemí. Jediný Chuck věděl o jejím plánu, který má za necelou hodinu přiletět. Když vše, co potřebovali, vyřídili, vrátili se ke svým denním povinnostem, než přiletí Odyssea s Daedalem.

Odyssey a Daedalus
Na obou lodích měly Velikonoční párty, která u Odyssey začala minutu po půlnoci. Všichni muži se sešli v jídelně, kde pletli pruty na ženy, které oproti nim ještě spaly v kajutách. Pro ně měly totiž připravené ještě lepší překvapení. Vedle postele měly postavený kyblík s hodně ledovou vodou. Proto si mohly dopřát delšího spánku. A aby ještě nechybělo, tak se připojili oba velící důstojníci spolu s jejími zástupci. Plukovník Caldwell na takové věci moc nebyl, ale plukovník Emerson s majorem Marksem se do toho pustili rovnýma nohama. Zatímco muži pletli pomlázky, tak ti dva se sešli v kajutě pro velícího důstojníka, kde málo kdy naleznou Emersona. Oba dva byli připraveni na zbytek posádky, která o jejich plánu neměla ani ponětí.

Atlantis
Zatímco se všichni na lodích připravovali, tak McKay udělal poslední úpravy svého plánu, který jako obvykle měl háček. Vždycky ho načapal Sheppard, který tentokrát McKaye přinutil zahrnout do hry i golf. Rodney neměl na výběr, protože při schování překvapení ho sledoval John, který mu řekl: "Buď golf, anebo prozrazení." Rodney zakňučel a nakonec souhlasně kývnul hlavou. Ale když už o tom věděl i John, tak ho rovnou požádal o pomoc. John na to přikývnul, i když nevěděl, o co se jedná. Rodney měl v plánu dát velké překvapení Elizabeth a tak se s Johnem vrátili do jeho laboratoře. Jakmile byli v laboratoři, Rodney šel ke skříni, kterou vesele otevřel. John ho zpozad jeho zad sledoval. Když uviděl ten jeho úsměv, nechápavě se na něj podíval. V hlavě mu rychle proběhla myšlenka: "Co to tentokrát bude? Předloni to byla myčka, kterou dosud nevyužila, a loni to byla Rodneyho knížka, která má přes dvě stě stran. Ani tu zatím nepřečetla." Proto byl John zvědavý, co si pro ni tentokrát vymyslel.

Prostor
Daedalus s Odysseou vesele vystoupili z hyperprostoru. Jakmile dostaly povolení k přistání, tak obě lodě pomalu proletěly atmosférou a pak přistály na molech.

Odyssey
Plukovník Emerson s majorem Marksem nechali ještě uzavřenou loď, protože to bylo součástí plánu. Oba se během pár vteřin "vypařili" z můstku a zbytek posádky nechápavě stál na místě. Jelikož muži i ženy měli oddělená podlaží, tak oba měli snadné hledání. Marks v Emersonově kajutě usednul k počítači a vypnul interkom, aby je slyšeli pouze muži. Jakmile byl hotov, Emerson aktivoval vysílačku na svém uchu.
"Všem mužům na palubě Odyssey, tady je Emerson. Všechny ženy ještě spí, takže se můžete dát do práce. Přeji krásný lov." Emerson pohlédl na Markse, který se málem neudržel na židli.
"Kdo půjde první?" zeptal se Marks.
"Běžte vy", odpověděl Emerson a s Marksem se vytratili z kajuty. Všichni šli k výtahům, jenže jediní ti dva šli k záložnímu schodišti. Důvodem toho byl, že tušili, že ženy budou čekat před výtahy s kýbly plné ledové vody. Ti dva to vzali chytře, protože měli pravdu. Když otevřeli poklop, tak uviděli skupinu žen, která stála před výtahem. Oba se zahyhňali a rychle pokračovali v cestě k Evansové, která na takové věci moc není. Proto hnedka večer se zavřela ve svém pokoji, ze kterého ještě neodešla. Marks s Emersonem přišli ke dveřím, u kterých se na chvilku zastavili. I když Evansová byla uvnitř zamčená, velitel a první důstojník kdykoliv můžou použít zvláštní heslo pro otevření dveří. Na to Evansová možná trochu zapomněla, protože by jí nikdy nenapadlo, že ti dva půjdou za ní. Ale stejně pro jistotu byla připravena. Jakmile se otevřely, Marks s Emersonem s pomlázkami v rukou vešli do její kajuty, kde je čekalo nemilé překvapení. Evansová na ně vylila celý kýbl ledové vody. Oba dva byli překvapeni a Evansová se zachechtala, když zrovna polila ty dva. Emerson pohlédl na Markse, který z pusy vypustil vodu, která se mu dostala dovnitř.
"Vás dva bych teda nečekala", řekla Evansová a začala se smát. Bohužel, bylo to předčasné, protože Marks si ji dal na rameno a Emerson začal říkat básničku a přitom ji vyšlehal po zadku. Jakmile skončil, Evansová začala popichovat Markse, který dělal, že je v tom nevině. Nakonec se všichni stejně začali smát, protože ti dva byli jediní, kterým se jim podařilo vyšlehat Evansovou po zadku.
"Jakou čekáte odměnu?" zeptala se Evansová.
"Máš čokoládu?" zeptal se Marks. Evansová se zasmála a šla ke skříni, odkud vytáhla koš plný čokolády. Sharon s plným košem čokolády šla spolu s Paulem a Kevinem na chodbu, kde zbylá posádka byla překvapena. Oni byli z celé lodi jediní, kterým se podařilo vyšlehat alespoň jednu ženu a tím právě byla Evansová. I když oba byli mokří, tak pokračovali v cestě po chodbách. Přitom toho ještě využili a postupně začali vyšlehávat zbytek. Evansová se rychle propletla ke schodišti, kudy oni přišli. Marks s Emersonem se pak dali taky do ústupu a vylezli po žebříku za Evansovou, která na ně čekala s košíkem v rukách před poklopem.
"Myslím, že tento rok jsme vyhráli", řekl Marks.

Atlantis
McKay se Sheppardem čekali v kantýně, kde celá soutěž má začít. Teyla s sebou přivedla Athosianské děti, které se moc těšily. Všechny děti se připravily na startovní rošt, u kterého stál Rodney. Rodney věděl, že sám s Johnem to nezvládnou a tak "zapřáhnul" i Ronona, kterého zanechal v tělocvičně. Pak "zapřáhnul" ještě doktora Becketta, který měl na starost první pomoc v nouzi se srážkou pomlázek s dívčím zadkem. Další byla Teyla, která doprovázela děti na jednotlivá stanoviště. Doktor Zelenka byl obětí McKayova plánu, protože musel čekat s jistým dárečkem v místnosti. Byl to McKayův nejhorší nápad, který mohl Radek dostat. Ještě spousta lidí byla do toho zapojena, ale čas už téměř klepal na start celé soutěže. Elizabeth si to nechtěla ujít a tak se připojila k ostatním, se kterými bude sledovat celý průběh hry. Jelikož Elizabeth měla na Odyssee překvapení, tak tam za ní přišli Emerson s Marksem, kteří konečně byli v suchém oblečení, spolu s Evansovou. Všichni tři stoupli k ní a Emerson jí tiše řekl: "Vše máte připravené."
"Děkuji." Rodney přišel na startovní pole s megafonem v rukou.
"Tak děti, soutěž začíná za pět, čtyři, tři, dva, jedna…" Rodney stisk klakson a děti se rozeběhly za Teylou, která jim pomáhala. Kevin pohlédl na Sharon a spolu šli chodbou za nimi. Paul s Elizabeth se vydali do její kanceláře. Při cestě potkali plukovníka Caldwella, který kupodivu byl suchý.
"Stevene, zklamal jsi mě", řekl Paul, který měl stále mokré vlasy.
"Vidím, že ty jsi nezklamal. Kdo tě polil?" zeptal se Steven.
"Spolu s Marksem jsme vyrazili za poručíkem Evansovou, která nás překvapila, jakmile jsme otevřeli dveře. A jak to vypadá u tebe?"
"Bitky v plném proudu. Všechny ženy se schovaly v tělocvičně s kýbly naplněné vodou. A to ještě není všechno. Kapitán Kleinman je natolik posedlý, že v tělocvičně simuloval požár, takže tam ze stropu začala stříkat voda." Elizabeth s Paulem se zasmáli a Steven jen zavrtěl hlavou.
Děti běžely za Teylou do tělocvičny, kde měli první úkol s Rononem, který se stal také obětí Rodneyho hry. Teyla rozdělila děti do dvojic, tak aby byla jedna holka s klukem. Každý kluk stoupnul naproti holce, která měla v rukou hůl. Jejich úkol byl jednoduchý. Úkol zněl: "Holky proženou kluky dvakrát kolem tělocvičny, pak kluky plácnou několikrát holí po zadku a pak se pustí na Ronona. Ten, kdo ho srazí k zemi jako první, dostane indicii, která ho zavede na další úkol." Když jim Teyla přečetla úkol, tak se děti pustily do úkolu. Kluci se nechali dobrovolně honit po místnosti a nechali si plácnout na zadek. Pak holky pustily hole na zem a všichni s velkým hlukem se vydali na Ronona, na kterého všichni skočili. Bohužel, Ronon neudržel rovnováhu a spadl na zadek. Děti pak radostně říkaly: "Hůrá." U dveří stála Sharon s Kevinem, kteří se drželi za ruce. Když viděli děti, jak se baví, chtěli se taky nějak pobavit, ale až skončí hra. Když děti obdržely indicii, podali ji Teyle, která jim přečetla.
"O dvě patra výše na vás čeká doktor Beckett, který vás vyškolí ve vyšlehání holek." Teyla pohlédla na Ronona, kterého už litovala teď.
"Tak pojďme, děti", řekla Teyla a všichni se za ní vydali.
Nikdo na Atlantidě nevěděl, kde se Rodney schovává. Všude se na po něm ptali a on nikde. Byla to záhada, o které věděli pouzí dva, John Sheppard a Radek Zelenka. John měl z toho srandu už teď, protože čekal u posledního úkolu.
Děti s Teylou přiběhly za Beckettem, který měl na ně nabroušené zuby. Všichni poslušně stoupli do řad a čekali na doktora, který vzal do rukou kyblík plný pomlázek.
"Tak děti, kluci si teď vezmou pomlázky do ruky a stoupnou si od děvčat." Kluci vzali do rukou pomlázky a stoupli bokem. Beckett pak šel k děvčatům, která jen čekala.
"Tak teď půjdete do dvojic, které jste měli v předešlém úkolu." Jakmile se děti rozdělily do dvojic, tak jim Beckett řekl, aby se děvčata otočila k chlapcům zády a pak "našponovaly" zadky.
"Většina kluků vezme do rukou pomlázku a hnedka se vrhnou na dívku, jenže také musejí dávat pozor, aby jim neublížili. Proto si teď dáme lekci šlehání a pro případ, kdyby začala téci krev, tak jak ošetřit ránu. Tak jo, hoši. Pomlázku držte v ruce a jemně jí šlehejte holky po zadku. Ale jemně. Až budete dospělí, tak můžete přitlačit." Všichni kluci poslechli Becketta a zvládli to na jedničku. Pak Beckett sednul na židli a začal klást dětem základní otázky: "Co musíte jako první udělat, když někomu začne téci krev?"
"Nejdříve ji vyčistíme a pak zalepíme", odpověděla holčička.
"Správně", řekl Beckett a podal jí lízátko, které hnedka rozbalila a dala do pusy. Než ale obal od lízátka dala do koše, podívala se na obal, který podala Teyla.
"Šikovná", řekla Teyla a pak svolala na ostatní holky, ať jdou s ní. Kluci se nechápavě na ně dívali.
"Tak teď jste na řadě vy. Jak se o Velikonocích budete chovat k děvčatům?"
"Vyšlehat je do takové míry, aby je to nebolelo. A na oplátku pak ony na nás vylijí kýbl vody", odpověděl klučína a všichni se hlasitě zasmáli. Kevin se podíval na Sharon, když jim toto připomnělo ranní polévání.
Elizabeth s Paulem, Chuckem a Stevenem stáli v její kanceláři, ve které měla krabice plného překvapení.
"Vážně mu to chcete udělat?" zeptal se Paul. Elizabeth se usmála a odpověděla: "Pomsta bude sladká." Otevřela krabici, ve které byl oblek Velikonočního zajíčka. Celý růžový. Steven pohlédl na Elizabeth a zasmál se. Jenže to byla první krabice, ještě jich tam bylo dalších pět.
Když kluci dohnali děvčata, sedli za nimi do kruhu. Teyla s Johnem tam seděli také.
"Tak děti, co mi povíte o hokeji?" zeptal se Sheppard, který se chce za toto pomstít Rodneymu, jak nejlépe může.
"Nosí strašidelné masky", řekl klučína. Rodney totiž porušil dohodu a golf nebyl.
"Máš jeden bod. A co dál?"
"Kluci bruslí a snaží se dostat puk do… do branky."
"Máte další dva. To už jsou tři, ještě pět a najdete poklad. Co je lepší, hokej nebo Americký fotbal?"
"Fotbal", zakřičeli všichni. John se zasmál a pohlédl na Teylu, která se ho zeptala: "Pomsta?"
"Sladká", odpověděl Sheppard a pak se obrátil k dětem, které čekaly na poslední indicii.
"Tak děti, pojďte za mnou", řekl Sheppard a Teyla s dětmi následovali Shepparda. Všichni utíkali za Sheppardem, který je zavedl na schodiště, po kterém se museli dostat ze třetího patra do desátého. Bylo to součástí soutěže a za běh se chce Rodneymu pomstít ještě více.
Rodney stál s tabletem v rukou před zavřenými dveřmi, za kterými je zavřený Radek s dárkem. Sheppard s Teylou a dětmi přiběhli za Rodneym, který se vesele tvářil.
"Rodney…" John nemohl vůbec po těch schodech pořádně se nadechnout.
"Co pak?" zeptal se Rodney. John se na něj usmál a pak se obrátil k dětem a zeptal se: "Děti, jak zněla moje poslední otázka?"
"Co je lepší, hokej nebo Americký fotbal?" odpověděli všichni.
"A jaká zněla odpověď?" zeptal se John.
"Fotbal!!!" zakřičely děti a Rodney se tím urazil. Pohlédl na Johna a dal mu najevo jeho hněv.
"Tak děti, jste připraveni na překvapení?"
"Ano." Rodney aktivoval vysílačku a řekl: "Radku, můžeš."
Radek byl v místnosti s Toddem, kterého měl pustit na chodbu. Bohužel to byla první část překvapení. Todd vstal ze židle a Radek mu sundal pouta.
"Proč to musím dělat?" zeptal se Todd.
"Já to nevymyslel", odpověděl Radek a pak řekl do vysílačky: "Rodney, můžeš."
Rodney pro jistotu řekl dětem, aby si stouply bokem, aby se jim náhodou něco nepřihodilo. Jakmile všichni stáli bokem, Rodney aktivoval tablet a dveře do místnosti se otevřely. Děti se zhrozily, když uviděly Todda. To ale nebylo všechno, protože se z chodby naproti němu řítila mini střela, která se blížila k němu. Todd znal scénář nazpaměť a tak nechal několikrát střelu proletět kolem sebe, ale pak McKay udělal to, co nečekal. Trochu ho postrčil a Todd se zběsile rozběhnul po chodbě, aby se střele vyhnul. Rodney, který ovládá mini střelu přes tablet, si to náramně užívá spolu s dětmi, kteří se tomu smějí. Todd mával rukama při běhání, jenže když narazil na zavřené dveře, musel se vrátit zpátky. Kevin se Sharon to také sledovali a neměli k tomu slova. Prostě tam stáli s udivením a sledovali Wraitha Todda, jak zdrhá před střelou zpátky do místnosti, která se pak zavřela, jakmile se vrátil zpátky. Všichni začali Rodneymu tleskat za úžasný dárek.
"Děkuji." Jenže to ještě od Rodneyho nebylo všechno. Všichni ho následovali do jiné místnosti, kde pro ně měl sladkosti, do kterých se děti "vrhly" rovnou hlavou.

Atlantis - večer
Blížilo se k osmé hodině a na řadě byl Elizabethin dárek. Všichni velící nějaké sekce z Atlantidy, Daedala a Odyssey stáli v místnosti s bránou, kam později přišla Elizabeth s Paulem a Stevenem.
"Jelikož jsou Velikonoce, tady s veliteli jsme se shodli na dárcích, které dostanete. Vaším úkolem pak bude jít do kantýny a předvést je v praxi", řekla Elizabeth a všechny dárky se objevily před nimi. Elizabeth k nim přistoupila blíže a začala s jejími velícími.
"Doktor Rodney McKay." Když tohle řekla, Paul se Stevenem se rozprskli smíchy. Rodney přišel k Elizabeth a vyzvednul si dárek.
"Rozbalit, až když budou mít všichni."
"Jistě", odpověděl Rodney a s dárkem stoupnul bokem.
"Podplukovník John Sheppard." Sheppard se usmál na Elizabeth, která mu předala dárek.
"Doktor Carson Beckett." Co se týče dárků, Beckett byl asi na tom stejně jako ostatní. To bylo z Elizabethiné strany všechno. Teď byl na řadě plukovník Caldwell, který se těšil na smlsnutí na kapitánovi Kleinmanovi.
"Kapitán Dave Kleinman." Kleinman poslušně přiklusal ke Caldwellovi, který mu podal dárek.
"Kapitán Pat Meyersová." Meyersová se usmála a přišla ke Caldwellovi, od kterého si převzala dárek.
"Doktorka Lindsey Novakova." Novakova byla poslední z Caldwellovy strany. Teď byl na řadě plukovník Emerson.
"Takže, já to vezmu zkráceně. Jeden dárek se mi nechtělo rozdělovat na dva kusy, takže major Kevin Marks a poručík Sharon Evansová." Oba se chytli za ruce a šťastně spolu přišli k Emersonovi, které jim dal mega dárek.
"Tak a poslední je doktorka Leona Reynoldsová." Stejně jako ostatní si přišla pro dárek k Emersonovi.
"Takže, dámy a pánové, můžete rozbalit své dárky. Za půl hodiny v kantýně", řekla Elizabeth a čekala na Rodneyho, který doslova zíral, když otevřel krabici.
"Elizabeth…?!"
"Rodney, u tebe ještě udělám výjimku. Můžeš s sebou někoho vzít, ale stejně se do toho musíš obléci", odpověděla s úsměvem.
"Chci Shepparda."
"Bohužel, on už má své. Musíš někoho, kdo nic nemá. Nejlépe někoho z tvého oddělení." Rodney si nevěděl rady, když ve své krabici našel oblek zajíce… Vlastně dva.

Atlantis - kantýna
V kantýně bylo narváno, že lidé nevěděli, kam stoupnout. Jelikož začala Elizabeth první, tak s představení začnou pozpátku. Takže první půjde skupina plukovníka Emersona, který věděl, komu co dát. Paul usednul k Elizabeth a Stevenovi ke stolu, který měli před pódiem. Oni jsou něco jako porota. Na pódium přišla jako první doktorka Leona Reynoldsová, která na sobě měla šaty na břišní tance. Ta dopředu měla domluvené, že bude uvádět soutěžící starší kategorie.
"Dámy a pánové, milá poroto. Ráda bych vás přivítala na třetí jubilejní Velikonoční slavnosti. Jelikož děti měly soutěže odpoledne, tak teď přijdou na řadu vybraní členové z různých sekcí z Atlantidy, Odyssey a Daedala. Teď bych vám ráda představila porotu, která bude naše soutěžící hodnotit. Jako první bych vám chtěla představit doktorku Elizabeth Weirovou." Elizabeth vstala ze židle a zamávala na diváky, pak zpátky usedla.
"Jako dalšího bych vám chtěla představit plukovníka Paula Emersona." Paul vstal a také zamával. Všichni diváci dosud nepřestali tleskat.
"A jako posledního bych vám chtěla představit plukovníka Stevena Caldwella." Steven také vstal a zamával.
"Co se týče hodnocení, je od jedné do desíti. Jakmile porota dohodnotí soutěžící, pak přijdete na řadu vy. Každý z vás dostal lísteček, na kterém stačí zakroužkovat jméno vašeho favorita či favoritky. Ten lísteček pak hodíte do schránek, které visí tam na zdi. Tak to je zatím ode mne vše. Přeji vám příjemnou zábavu a jako prvního bych chtěla představit pár, který se odvážně pustil do tancování. Přivítejte potleskem Majora Kevina Markse a poručíka Sharon Evansovou." Všichni začali najednou tleskat a Leona odešla z pódia, na které přišel Kevin se Sharon.
Jejich tanec vypadal asi takhle: "http://www.youtube.com/watch?v=tvAkQE8l_zs"
Všichni při jejich tanci tleskali, protože by to od těch dvou nečekali. Jelikož se Sharon věnuje tanci, tak někdy s sebou bere i Kevina. Když skončila píseň, všichni vstali a tleskali. Kevin pomohl Sharon vstát z podlahy a pak jen čekali na porotu, která neustále tleskala. Leona mezitím přinesla oběma mikrofony a jako první začala Elizabeth.
"Páni. Já nemám slov. Znám vás jenom krátce a nikdy bych to od vás dvou nečekala. Musím pochválit plukovníka Emersona, který vám oběma vybral skvělý dárek, který doufám, že v budoucnu využijete stejně jako teď."
"To nezáleží na mě, ale tady na Sharon", řekl Kevin a pak se usmál na Sharon. Jako další si vzal slovo plukovník Caldwell: "Jelikož jsem váš největší nepřítel, tak musím říci, že jste si vedli skvěle. Jak řekla doktorka, nikdo by to od vás dvou nečekal."
"Děkujeme", řekla Sharon. A nakonec si vzal slovo plukovník Emerson.
"Já věděl, proč si vás vzít na Odysseu", řekl vesele Emerson a všichni vypukli smíchy.
"No, ale jdu k hodnocení", řekl Paul a na chvilku se zapřemýšlel, než řekl: "Ale kašlu na hodnocení, dávám deset, maximum bodů." Emerson dal nad hlavu číslici deset, kterou ukázal všem, aby mu věřili.
"Taky deset", řekla Elizabeth.
"Nic mi nebrání v tom, abych vám dal plný počet", řekl Steven a ukázal číslici deset.
"Děkujeme, moc", řekla Sharon a s Kevinem odešli. Na pódium se vrátila Leona, která uvedla dalšího soutěžícího.
"Dámy a pánové, po krásném vystoupení, které se mi líbilo zatím nejvíce, bych vám chtěla představit dalšího soutěžícího, který si vybral odvážné představení. Bohužel nechtěl jít sám a tak si s sebou vzal obě ženy. Prosím, přivítejte kapitána Dava Kleinmana, kapitána Pat Meyersovou a doktorku Lindsey Novakovou." Na pódium přišly nejprve dámy, které byly atraktivně obleženy, že muži na konci kantýny začali pískat. Hned za nimi přišel v kovbojském oblečení Dave, který s Pat drželi v rukou mikrofony.
Jejich zpěv s tancem vypadal asi takhle "http://www.youtube.com/watch?v=W2GYr6PivwQ" (Skončili v polovině)
Jak Elizabeth, tak i Paul se Stevenem byli překvapeni, když najednou z Boro Boro, přešli na stepování. Pat s Davem rychle položili mikrofony a přidali se k Lindsey.
Jejich pokračující vystoupení vypadalo asi takhle: "http://www.youtube.com/watch?v=6QER37hafbU" (2:40 - odtamtud začali)
Všichni začali jásat, když je viděli. Jakmile jejich vystavení skočilo, ani jeden z nich nemohl popadnout dech.
"Páni", s těmito slovy začala Elizabeth, která následovně pokračovala: "Jak vy to děláte? Většinu času trávíte na lodích, já… já prostě nemám slov. Stejně jako u předchozího představení, smekám. A abych nezapomněla, deset."
"Jsem v té situaci jako byl přede mnou Steven, takže mi nic nebrání vám dát desítku", řekl Paul.
"A já udělám to, co přede mnou Paul, kašlu na hodnocení a dávám deset", řekl Steven a všichni v kantýně jako u Kevina a Sharon tleskali. Všichni tři odešli z pódia a Leona šla přivítat dalšího soutěžícího.
"Dámy a pánové, po dalším úžasném představení, vám chci představit doktora Rodneyho McKaye a doktora Radka Zelenky, kteří spolu s podplukovníkem Johnem Sheppardem a doktorem Carsonem Beckettem pro vás připravili zajímavé závěrečné představení." Leona hodně rychle zmizla z pódia, na které přišli dvě Velikonoční vajíčka s dvěma zajíci. Všichni vyprskli smíchy, že se málem neudrželi na židlích. Elizabeth tušila, že jí to pak někdy oplatí. Ale stejně to měli od ní za trest za minulý týden. Rodney měl na sobě růžového zajíčka, Radek bílého a John s Carsonem měli na sobě vajíčko.
Jejich tanec asi vypadal takhle: "http://www.youtube.com/watch?v=F5FAAC9JHZM" (Pouze je tam jeden, ale takhle tam jedině tancoval Radek)
McKay nevěděl, jak se má písničky chopit, ale John i Carson se chytili hodně rychle a s Radkem valili ve velkém. Jakmile píseň skončila, Elizabeth se na ně usmála.
"No, pánové. Snad vám to stačilo za ten minulý týden. Jak bych vám to měla říci, nejsem nějaká kazisvětka, takže deset." Elizabeth všechny překvapila i samotného Rodneyho, který se posadil na zem.
"Souhlasím s Elizabeth", řekl Paul a zvednul desítku.
"Souhlasím s oběma", řekl Steven a udělal to samé. Jakmile soutěžící odešli z pódia, tak přišli na řadu diváci.
"Dámy a pánové, nyní můžete jít hlasovat", řekla Leona.

O půl hodiny později
Jakmile byly hlasy sečteny, porota se vrátila zpátky do kantýny a stoupla na pódium. Leona předala hlavní slovo velící expedici, doktorce Elizabeth Weirové.
"Dámy a pánové. Musím říci, že hlasování bylo zajímavé a pořadí soutěžících bylo těsné. Vystoupily tři skupiny, a proto se udělují pouze tři místa. Abych vám pravdu řekla, nikdo se neumístil na třetím místě. Na druhém místě se umístil Atlantský tým a na prvním Odysseyská a Daedalská skupina. Všem účastníkům zatleskejme. Odměny dostanou až zítra od svých velících, takže to je pro dnešek ode mne všechno a přeji příjemnou noc." Elizabeth s Paulem a Stevenem odešli z pódia a šli dělat vlastní záliby. Kevin se Sharon také rychle odešli z kantýny a šli na jednu věž, ze které měli krásný výhled na oceán.
"První Velikonoce, na ty nikdy nezapomenu", řekla Sharon.
"Já také ne", řekl Kevin a políbil ji.


Autor: Martina Kašparová, stránka: http://www.sga-project.com/forum/viewtopic.php?f=27&t=9391